Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kocourkov

(Covid, 24. 10. 2020 16:30)

Myslím že máme po sezóně když vidím co předvádí ti ocasové ve vládě ...

tým MK

(Našrot, 30. 7. 2020 19:58)

Sportu zdar přátelé,
chtěli jsme s kamarádama poskádat nový tým, nicméně už nám bohužel nebylo umožněno se zaregistrovat. Tak mě napadlo se zeptat zde, jestli někdo třeba nemá v plánu z nějakého důvodu končit a "prodat" svůj tým, resp. jeho místo. Díky. Mates

Re: tým MK

(Našrot 2, 1. 8. 2020 8:02)

A za jakou cenu by jsi místo v lize koupil . Jakou máš příteli představu o ceně ?

Re: Re: tým MK

(Našrot, 2. 8. 2020 22:55)

Upřímně, nemám páru ... :-) Asi bych to spíš viděl, že bys udělal nabídku, a já bych to pak prokonzultoval se zbytkem. Klidně mi napiš soukromou zprávu na timmy.timmy@centrum.cz, ať to neřešíme tady. Díky.

Re: tým MK

(Tomáš Barna, 10. 8. 2020 10:03)

Ahoj, omlouvám se za zpoždění, byl jsem na dovolené. Bohužel doplnit / rozšířit 1. ligu o další tým není technicky možné. Chápu, že situace je nyní nešťastná kvůli redukci týmů v nižších soutěžích (a zániku 4. ligy) a tím pádem pro letošek nemožnost přihlásit nový tým. Jediné možné řešení je dohoda / podstoupení místa v soutěži za některý z týmů (jak bylo zde naznačeno).

Turnaj 27.6.

(TJ Sokol Buk, 10. 6. 2020 10:40)

Zdravím,

TJ Sokol Buk pořádá 27.6.2020 turnaj v malé kopané VC Buku.
Startovné 100 Kč (z důvodu 100 let výročí TJ Sokol Buk).
Bližší informace a příhlášky na tel. 731 439 431. Díky

Turnaj

(Real Želatovice, 29. 5. 2020 21:29)

Zdravím,
pořádáme 27.6. turnaj v malé kopané v Želatovicích. V případě zájmu mě kontaktujte na čísle 739249333. Díky

Schůze 18.5.

(Tomáš Barna, 19. 5. 2020 10:17)

Informuji, že na včerejší schůzi, jsme se dohodli na jakési organizované formě přátelských zápasů pro týmy, které se sejdou a chtějí si zahrát - po dobu 5 víkendů. Hrálo by se od víkendu 23.-24.5 do víkendu 20-21.6. Výsledky by se zapisovaly do tabulky, kde jedna tabulka by byla pro týmy z horní části tabulky a druhá pro týmy z dolní části tabulky. Nejedná se ale o žádnou nádstavbu nebo dohrátí soutěže - ta je ukončena. Ještě musím počkat na vyjádření týmů TRAVEX a ZIPPO VINARY, jestli se sejdou.
Rozpis bych vyvěsil nejpozději během zítřka - tj. středy 20.5. V každém týmu je situace jiná a pokud se někdo nesejde jako v případě Rokytnici, Nealka nebo Hradčan, nic se neděje a rozumím, že ne vždy jde vše "podřídit fotbalu". Sám jsem zvědav, jestli se odehrají všechny naplánované zápasy.
Dále bude platit gentlemanská dohoda, že do zápasu nastoupí z registorovaných hráčů pouze ti, kteří byly pro podzim na soupisce (mohou i všichni tři do jednoho zápasu), z neregistrovaných nebo reg. veteránů pak kdokoliv, klidně i mimo daný tým.

1. PLMK

(Pidloň, 18. 5. 2020 21:29)

Čao , zdravím všechny . Hlavně ty , co se umí pěkně podepsat (např. PLMK atd.) . Jinak zdravím Kečupa i Katányho . Ty alespoň znám . Jen chci napsat , že to není o lenošení a nebo lenoších , jak píší nejmenování , bezejmenní kolegové . Jakmile zrušil Tomáš Barna (samozřejmě oprávněně ; alespoň to je jen můj názor) , jarní část , tak si víceméně každý našel nebo udělal jiné plány , tak jako Kečup a spousta dalších hráčů . Bohužel i u nás v Rokytnici . Takže by jsme se nejspíš více neslezli , jak slezli . Ale je v 1. lize 14 mančaftů a třeba 6 , 7 mančaftů ví , že se opravdu každý týden slezou , tak si můžou zahrát spolu . Myslím si , že by to Tomáš Barna zvládl nalosovat (tímto Tě také Tome zdravím) . A nebo se můžou mančafty domluvit a zahrát si přáteláčky , jak to tady už snad kdosi psal (mám dojem , že také Tomáš Barna) . Čao . Pidloň

Nedohrát

(Kečup, 17. 5. 2020 19:02)

Já třeba můžu, jen o víkendech. A ne vždy, díky tomu, že se napsal konec ligy, jsem si domluvil práci i o víkendech. Takže za mě se to ukončilo a jestli chce někdo hrát, ať si zahraje pratelak. Dále jsem pro, aby se udělalo to co v bude od příštího roku i v druhé lize, hra bez registrovaných

Dohrát

(Petr, 14. 5. 2020 16:26)

A co když bude pršet a hřiště budou nehratelné,to se bude hrát do konce prázdnin?...Už vidím manželky jak jsou nadšený.Komu to tak strašně chybí,tak si domluvte přátelák a nevtahujte na silu do tohoto návrhu další mančafty.Ještě pořádně nic neskončilo a už hrrr na fotbal.Důležité je začít od podzimu novou soutěž,než být na prázdniny marod s koronou.

Re: Dohrát

(Fanda Petra, 15. 5. 2020 8:46)

Kde začít milý Petře...
Když bude pršet....proč by se to mělo hrát do konce prázdnin? Hrát se dá i když prší. Dokonce i v Rokytnici i v Dřevohosticích. To tento klouže.... klouže to obou soupeřům. A to že mají domácí výhodu zenjsi zvyklý. Možná od toho je to domaci hřiště aby to přinášelo i nějaké výhody. Takže hrát se dá i za deště. Samozřejmě ne když je nějaká dlouhodobá průtrž....ale to už u nás dlouho nebylo. Takže když někdo se vymlouvat že prší a že se nedá hrát je to většinou jen výmluva že se daný tým nesešel. Kdo nechce odehraje kdo nechce hledá výmluvy. Asi jako ty.
Co se týče Covid 19...Tak nevím ale když člověk koukáže se všude snaží lidí normálně žít a fungovat a sportovat tak proč si nezajít zahrát trošku udělat něco pro své tělo a ještě se sejít s přáteli a udělat si žízeň....
Jestli bojíš tolik viru i s manželkou. Tak doufám že při postupném uvolňování jsi jen doma a nepůjdeš ani do hospody ani do kina či restaurace,aby jsi náhodou nechytil nic...pac to se může stát kdekoliv. Tak opatrně. Takže se připravuj celé prázdniny doma a uvidíme se snad někde na podzim.
Já teda pokud se najde nějaká forma a zájem odehrát nějak tento ročník ať oficiálně či neoficiálně rád si samozřejmě zahrají a věřím že vyhraje zdravý rozum.
Měj se a přeji pevné zdraví

Dohrát

(Katány Gunners, 14. 5. 2020 9:14)

Pojďme tu ligu dohrát. Bez oficiálního vítěze (nebo klidně být může), bez sestupujícího. Aktuální tabulku rozdělit na 2 části a v každé si dané týmy proti sobě zahrají. Když začneme příští víkend, tak první týden v červenci končíme. Určitě vám pak pivo bude chutnat víc a i pár kilo bude dole. Co vy na to?

Re: Dohrát

(Plmk, 14. 5. 2020 20:49)

Přesně. Nebo týmy co chtějí hrát ať se tady napíšou a zahrajeme si mezi sebou. Lenoši co nechtějí, ať leží na báchoru klidně do zimy. Nejhorší smrt je vždycky z vystrašení.

Re: Re: Dohrát

(Common, 14. 5. 2020 21:52)

Když vás ten fotbal nebaví a hledáte důvody proč nehrát,tak to rovnou odhlašte.Ideální příležitost rozlosovat play off covid-cup19.Prosím šéfa ligy aby oslovil kapitány a vymyslel hraví pavouk

Jaro 2020

(Plmk, 13. 5. 2020 15:03)

Příští týden startuje malá kopaná v Olomouci. Jen tak pro info.

Re: Jaro 2020

(Abuk, 13. 5. 2020 22:04)

Ovšem jen Veteráni. Ať tato informace není zavádějící.

A je hotovo

(Michal , 7. 4. 2020 17:36)

Tak nám prodloužili nouzový stav do 30.4., takže minimálně do tohoto termínu se hrát nedá a je jasné, že ani hned po tomto termínu opatření zcela neuvolní, už i FAČR kromě 1. a 2. ligy vše zrušil, nikdo nepostupuje, nikdo nesestupuje,... myslím si, že není na co čekat a co řešit...tahle sezóna skončila... pěkný zbytek jara, krásné léto, potrénujte a první zářijový víkend na to vlítnem (teda doufám).

souhlas

(Laco, 18. 3. 2020 13:39)

Kvůli vyšší moci nám sice zase utekl titul, ale při zdravém rozumu nezbývá než souhlasit. Přeji všem, ať se ve zdraví opět potkáme na hřišti, ať je to kdykoliv

Jarní část sezóny

(Michal , 18. 3. 2020 8:39)

Pokud si přečtete nařízení vlády a vše s tím související např. uzavření sportovišť, tak po dobu vyhlášeného nouzového stavu, tedy do 13.4. se hrát nesmí!!! To jsou první tři kola, pokud by nouzový stav byl odvolán, tak ty tři kola by se snad nějak dala i s ohledem na státní svátky v květnu dohrát, ale vzhledem k tomu, co se děje, tak to nevypadá. Můžem počkat, ale bohužel si myslím, že je na čase obvolat kapitány týmů a ligu ukončit, nikdo nevyhrál, nikdo nesestupuje,..... Fotbal mám rád, ale beru to jako otec od rodiny, pokud budou opatření trvat, na hřiště nevlezu.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »